W sobotę grają z Popradem. Siatkarki pożegnają się z kibicami

W kończącym sie sezonie siatkarki KSZO SMS rozegrały 8 spotkań we własnej hali. 6 z nich zakończyło się zwycięstwem z czego 5 bez straty seta.

-Dziękujemy kibicom, że byli z nami i wspólnie tworzyli te wyniki – mówi dyrektor sportowy KSZO SMS, Rafał Soboń. -Co prawda na zakończenie sezonu został nam jeszcze najdalszy z wyjazdów do Kęt, to chcemy się symbolicznie pożegnać w sobotę z naszymi kibicami, dlatego też serdecznie zapraszamy ich na mecz z Popradem Stary Sącz. Jak zawsze, będą wspólne zabawy i niespodzianki dla kibiców. Jedna z grup kibiców dostała też wyzwanie, które wstępnie przyjęła. Jeśli podała jego realizacji, to po ostatnim meczu sezonu dostanie zaproszenie na wspólny trening.

-Miniony tydzień był dla nas nieco luźniejszy, jeśli chodzi o jednostki treningowe. Po wspólnym Dniu Kobiet dziewczyny dostały wolne. Od poniedziałku ruszamy z przygotowaniami do ostatnich dwóch meczów – mówi Rafał Soboń.

Ostrowieckie siatkarki z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach II ligi i Pucharu Polski. Udział w meczach możliwy jest między innymi dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski. Uzyskiwanie dobrych wyników z pewnością sprzyja doskonała baza sportowa, udostępniana przez gminę na potrzeby treningów i organizowanych meczów. Występy zawodniczek sekcji piłki siatkowej KSZO SMS są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.

Przed nami

  1. kolejka: *Solna Wieliczka – AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski *Marba Sędziszów Małopolski – TKS Tomasovia *SMS PZPS II Szczyrk – AZS AWF Katowice *KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Poprad Stary Sącz (16 marca, 17:00) *Maraton Krzeszowice – Kęczanin Kęty
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *