Zamknij

Procedura konkursowa na start

02:54, 18.02.2019
Skomentuj

W związku ze złożoną przez Rafała Lipca rezygnacją z pełnionego stanowiska dyrektora ZOZ w Ostrowcu Św. niezbędne jest wszczęcie procedury konkursowej, która pozwoli wyłonić nowego kierownika placówki.
?php>

Obecnie pełnienie obowiązków dyrektorskich powierzono Aldonie Jarosińskiej, dotychczasowej zastępcy dyrektora ds. finansowych.
?php>

- Konkurs będzie miał charakter otwarty i uczestniczyć w nim będzie mógł każdy, kto będzie odpowiadał kryteriom wyboru podanym w stosownym ogłoszeniu- powiedział wicestarosta Andrzej Jabłoński.
?php>

Komisja konkursowa oraz jej przewodniczący zostanie powołana uchwałą Rady Powiatu Ostrowieckiego po wskazaniu przedstawicieli przez odpowiednie instytucje przewidziane w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 6 lutego 2012 r. Obsługą Komisji Konkursowej zajmie się Wydział Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%