Zamknij

Kaja nie tylko w TVN Style, ale i z nagrodą

02:17, 19.10.2021 Aktualizacja: 02:18, 19.10.2021 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

Ostrowczanka Kaja Kraska, która zadebiutowała na antenie TVN Style w programie ?Jak siostry?, znalazła się w gronie konkursu Grand Video Awards dla najbardziej kreatywnych twórców wideo w sieci.
?php>

? Ktoś mógłby powiedzieć, że jako jurorzy byliśmy zbyt surowi w ocenach, bo zrobiliśmy gęsty odsiew zgłoszeń, bo nominowaliśmy do finału mniej filmów niż zwykle, bo nie wręczymy nagród za kanał oraz za debiut roku ? ale nie mieliśmy innego wyjścia ? nie możemy zbyt łatwo rozdawać statuetek, które mają w swoich kolekcjach m.in. Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz, Grupa Filmowa Darwin i wielu, wielu innych twórców - mówiła otwierając galę, jurorka i dyrektorka wydawnicza ?Press?, Weronika Mirowska.
?php>

Ideą GVA jest uhonorowanie tych najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim internecie. W jury konkursu zasiadają specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający znanych oraz uznanych
?php>

marek. Do fi nału konkursu GVA weszły 42 spośród ponad 560 zgłoszonych filmów.
?php>

Kaja Kraska, Mateusz Mękarski i przygotowany na ich media społecznościowe Globstory film ?Poślubiłam Masaja i zamieszkałam w jego wiosce? okazał się bezkonkurencyjny w kategorii: hobby, podróże, sport. Ów obraz to portret Niemki, która od 10 lat żyje w buszu, ze swoją masajską rodziną. Historia o jej życiu oraz spojrzeniu na świat zachodni z innej perspektywy.
?php>

Nagrodzony film ?Poślubiłam Masaja i zamieszkałam w jego wiosce? można obejrzeć na kanale YouTubowym Globstory.

?php>

?php>

A już w nadchodzącą niedzielę w TVN Style o godz.16.45 kolejna odsłona programu dokumentalnego Kai Kraski, w którym przypomnijmy poznajemy niesamowite kobiety, które pochodzą z różnych stron świata, ale swoje życie przeniosły do Polski. Opowiadają, jak się tu znalazły, czym zaskoczył je nasz kraj i jak zostały przyjęte przez Polaków. 

(Paweł Słowiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%