Blisko 150 osób uczestniczyło w koncercie rekreacyjnym, który odbył się w Ostrowieckim Browarze Kultury, w ramach realizowanego przez starostwo powiatowe programu ?Akademia Pełna Zdrowia?. W imieniu starosty, wszystkich uczestników powitali: członek zarządu powiatu, Agnieszka Rogalińska, naczelnik wydziału edukacji i zdrowia, Mariusz Łata oraz koordynator projektu, Katarzyna Kowalska.
?php>?php>To już siódma edycja niezwykłego spotkania z muzyką mieszkańców powiatu ostrowieckiego, podczas którego artyści -Marcin Walas i Szymon Pocheć wprowadzają widownię w stan dobrego samopoczucia. Nieprzypadkowe dobranie obrazów i dźwięków działa na publiczność terapeutycznie, wywołując przewidziane przez autorów emocje. Tym razem koncert odbył się w świątecznym klimacie. Nie zabrakło na nim aranżacji znanych utworów nawiązujących do świąt. Ostatnią, bardzo lubianą fazą koncertu było włączenie się publiczności do wspólnego grania, co cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na spotkanie do Ostrowieckiego Browaru przyjechali także mieszkańcy z sąsiednich gmin, którzy słyszeli wcześniej o koncertach rekreacyjnych i chcieli ?to? przeżyć. Ostrowiec Świętokrzyski jest drugim w Polsce, po Lublinie miastem, gdzie muzycy wykonują tego rodzaju koncerty.
Mamy to! Powiat zakupił dom dla młodych ludzi
Kąkretnie i na temat. Żebyś sie zkichał człowieku.Takie inwestycje mają moje poparcie nawet gdyby to robiła mafia. Zyskali napewno młodzi ludzie, którzy powinni czuć nasze wsparcie. Po mimo czesto tródnych perypetji życowych niech zdobywają świat samodzielności w zdrowej atmosferze, życzliwości i wsparcia z naszej strony, niech czują sie nam potrzebni. Może kiedyś, co bardzo często bywa, a nawet można przyjąć to jako raczej regułe i standard świadomości w dorosłym życiu takich dzieci, a póżniej już dorosłych samodzielnych obywateli. Wspieranych przez obcych, nie rodzine, czesto nawet przypadlowych ludzi, jest silnie rowinięta u nich świadomość i potrzeba również pomagania innym. To naturalna potrzeba budowania ciepła i wartości człowieka doświadczonego, ale przez to doskonale rozumiejącego wartości rodzinne i społeczne.
Również wyborca
13:37, 2025-06-03
Ostrowiecki park zyska miejsce do wypoczynku
To miłe że powiększa się Park Miejski. Szkoda tylko że Prezydent nie jest zainteresowany odkupieniem stawu Schabowskiego, wtedy Park powiększy się o drugi staw i tereny zielone. Wypowiedź Prezydenta Ostrowca o osuszaniu tego stawu jest sprzeczna ze stanem obecnym. Ogłoszenie o sprzedaży tego terenu można znaleść na portalu nieruchomościowym. Szkoda, a tak dużo się mówi o powiększaniu terenów zielonych i retencji w naszym mieście. Panie Prezydecie bardzo prosimy pochylić się nad tym tematem. Parkowscy
Parkowscy
13:16, 2025-06-03
Ostrowiecki park zyska miejsce do wypoczynku
Niepotrzebny wydatek. W Ostrowcu potrzebne sa miejsca pracy a nie napychanie kieszeni jakims pseudo artystom archtektom
ostrowczanin
12:46, 2025-06-03
Karol Nawrocki zwycięża w powiecie ostrowieckim!
Idz ciemną doliną i o nic nie dygaj jesteśmy z Tobą.
Psalm23 wers 4
20:15, 2025-06-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz