KSZO 1929 pokonał Wisłokę 1:0 w meczu sparingowym

14:46, 20.07.2024 . Aktualizacja: 09:56, 23.07.2024
Skomentuj fot. Staszek Dulny fot. Staszek Dulny

1:0 – Bartosz Zimnicki, 32 min.

KSZO (I połowa): Kot - Kołoczek, Domagała, Mężyk, Lis - Orlik, Nowak - Kron, Zimnicki, Mazurek, Mrozik.

KSZO (II połowa): Potocki - Kołoczek, Domagała (60.Morys), Mężyk (60.Jarzynka), Lis (70.Wójtowicz) - Nowak (75.Bednarski), Kron (46.Kafel), Zimnicki (75.Czajkowski) Orlik (70.testowany), Mrozik (70.Gulba) - Mazurek (Pisarek).

Wisłoka: testowany1 (46.testowany2) - Geniec, Bogacz (46.Cabała), Czarny, Grasza - Fedan, Żmuda (46.Strózik), Nazarenko (46.Siedlecki) - Czernysz (46.Kulon), Siedlik (46.Zawiślak), Bator oraz Hładyszewski i testowany3.

Nasi piłkarze mieli w I połowie zdecydowaną przewagę i mieli szansę prowadzić wyżej, ale Piotr Kron spudłował znajdując się w idealnej okazji podbramkowej, minimalnie niecelnie główkował Damian Mężyk, a ładny strzał Bartosza Zimnicki zdołał obronić bramkarz Wisłoki. Gol dla naszej drużyny padł po zespołowej akcji. „Zimny” otrzymał piłkę od Piotra Krona i pewnym strzałem posłał piłkę do siatki.

W II połowie więcej z gry miała już Wisłoka, ale dwoma niezwykle efektownymi i skutecznymi interwencjami popisał się Patryk Potocki. Warto podkreślić, że obie drużyny reklamowały i domagały się podyktowania rzutów karnych. Sędziowie byli innego zdania i w tym meczu padła jedna bramka. W naszej drużynie z powodu urazów nie zagrali Dariusz Brągiel i Piotr Łazarz.

W środę, 24 lipca o godzinie 17:00, na boisku w Ożarowie KSZO 1929 rozegra sparing z czwartoligowym Alitem.