Zamknij

Luiza Just i Julia Lasocka wicemistrzyniami świata

Dariusz KisielDariusz Kisiel 16:32, 16.06.2024 Aktualizacja: 08:43, 17.06.2024
Skomentuj

Świetnie spisały się występujące w reprezentacji Polski fitnesski ostrowieckiego Black&White na Mistrzostwach Świata Dzieci w Fitness w Serbii w Cacak.
Pierwszy, srebrny medal wywalczyła Luiza Just w kategorii do lat 8.
Julia Lasocka sięgnęła także po srebrny medal w grupie do 14 lat.
Blanka Walczyk w kategorii do lat 15 znalazła się w ścislym finale, w ktorym zajęła 5 miejsce.
Poza finałem znalazły się w kategorii 12 lat Blanka Lach i Lena Kalita (Blanka zajęła 9, a Lena 12 miejsce). W kategorii do lat 15 Iga Pasterczyk wywalczyła brązowy medal, a na 4 pozycji znalazła się Blanka Walczyk. Julii Isser nie udało sie awansować do finału.
Polska w klasyfikacji druzynowej zdobył wicemistrzowski tytuł.
Trenerzy Joanna Kępa, Grzegorz Kępa i Aleksandra Kępa oraz Daria Just mogą być dumni. Choreografię do układu dowolnego przygotowała właśnie Aleksandra Kępa, nasza była wielokrotna medalistka  mistrzostw Polski, Europy i świata.