Miejskie Centrum Kultury zaprasza w najbliższą sobotę, 21 maja br. do Amfiteatru w Parku Miejskim na powracające do kalendarza imprez Ostrowieckie Spotkania Szantowe.
?php>
Już od godz.14 coś dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie spotkanie z harcerzami, którzy pokażą animacje, będą również gry, zabawy oraz regaty łódek wykonanych na warsztatach. O godz.18 na scenie zamelduje się skład "North Cope", który udowodni w czym drzemie piękno śpiewania a`capella zaś około 19.30 nasz niezawodny "Pod Wiatr".
?php>
Po koncercie organizatorzy zapraszają na ognisko z szantowiskiem. Wstęp wolny.

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz