Już od godzin porannych wiadomo było, że koncert Dawida Kwiatkowskiego na finał pierwszego z Dni Ostrowca będzie wyjątkowy. Nie zawiedliśmy się. Artysta dał w naszym mieście niepowtarzalne show udowadniając, że jest na absolutnym topie.

Pierwsi fani, którzy zjechali z całej Polski do Ostrowca Świętokrzyskiego już od rana czekali przed stadionem miejskim KSZO na koncert swego muzycznego idola. Tymczasem Dawid Kwiatkowski wcześniej zdążył jeszcze zagrać na kieleckiej Kadzielni, na „Magicznym Zakończeniu Wakacji”, gdzie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia iż będzie jurorem w powracającym show Telewizji POLSAT „Must be the Music. Tylko Muzyka”. Później z całą ekipą helikopterem przyleciał do Ostrowca Świętokrzyskiego. Kiedy wylądował w naszym mieście na pytanie, czy sam próbował sterować, odpowiedział „absolutnie, nie!”. Kilkadziesiąt minut później ze sceny w Ostrowcu Świętokrzyskim przyznał, że nie lubi takich sytuacji z lotami na koncerty.

Trzeba przyznać, że Dawid Kwiatkowski w naszym mieście dał fantastyczny koncert. Obroniła się muzyka, bo wokalista dał na scenie z siebie po prostu wszystko, serwując przebój, za przebojem i zachęcając swoich fanów do wspólnej zabawy.
Przed jego koncertem na scenie pojawił się prezydent Artur Łakomiec i przedstawiciele Sogndal- nowego „miasta bliźniaka” Ostrowca Świętokrzyskiego i reprezentanci Młodzieżowej Rady Miasta, którzy życzyli doskonałej zabawy. Taka też tego wieczoru była.

Fotorelacja poniżej.
Jack15:44, 25.08.2024
Dawid jest na zupełnym topie...
700 lat parafii w Szewnie
Nie tylko plebania dobrze się trzyma. Ten pan na foto wygląda, jakby nigdy za uczciwa robotę się nie wziął.
Judasz Priest
16:42, 2025-12-01
Młyn Saskich w Wojewódzkim Rejestrze Zabytków?
Jak najbardziej wpisać do rejestru !!!!! Brawo :-)
Ostrowiak
15:45, 2025-12-01
Młyn Saskich w Wojewódzkim Rejestrze Zabytków?
Wpisujemy to w rejestr zabytków Ok. I co dalej?? Czy prywatna osoba ma to remontować za swoje pieniądze rzucając jej dodatkowo kłody pod nogi bo papierologia się zwiększa w kwestii przepisów o ochronie zabytków i musi być jeden do jednego czy przejmuje to miasto i nadal stoi i straszy bo w kasie miasta nie ma pieniędzy na remont zabytków ?? Co Lewica proponuje ???
Nygus123
14:31, 2025-12-01
Czy mieszkańcy muszą pisać petycję o remont na DK9
Powtarzam się i będę się powtarzać w tym temacie ! Dopóki Kielce będą decydować realizacją inwestycji drogowych w naszym mieście i powiecie to tradycyjnie już będziemy traktowani po macoszemu w porównaniu do analogicznych inwestycji w Kielcach i okolicach Kielc. Kpiną z naszych mieszkańców jest że "...planowana byłaby wymiana nawierzchni na jedynym niewyremontowanym odcinku(...)tak aby długość nieprzerwanego ciągu DK9 z nową nawierzchnią przekroczyła 3km" Cóż za zbytek łaski dla Łostrowca... i jak tu nie kląć.
OOOO
12:40, 2025-12-01