Zamknij

Walentynki z Blachą 2115 tylko w Ostrowcu! (foto)

22:05, 08.02.2025 Aktualizacja: 12:48, 11.02.2025
Skomentuj

Co tu dużo pisać walentynkowa edycja Project OC okazała się strzałem w dziesiątkę. Dopisała młodzież spragniona dobrej zabawy,  a nade wszystko nie zawiódł Blacha 2115, która wystąpił ze specjalnym koncertem w Ostrowcu Świętokrzyskim. Brawa należą się organizatorom, czyli Młodzieżowej Radzie Miasta i oczywiście MCK oraz MOSiRowi.

Za sterami sprawdził się po raz kolejny niezawodny DJ Maju. Blacha 2115 odegrał swoje największe hity na czele z „Jolie Jolie” w towarzystwie latarek ze smartfonów, „Turystą”, czy „Barbie”. Niespodzianką było to, że na żywo wybrzmiała „California” White’a 2115.

Cóż nie pozostaje nam nic innego, jak odliczanie do już letniej edycji imprezy, no chyba, że może warto pokusić się o podobny event np. z okazji pierwszego dnia wiosny, czy na majówkę? Kto wie?

Fotorelacja poniżej! Już niebawem specjalna wideorelacja z eventu!

[FOTORELACJANOWA]6204[/FOTORELACJANOWA]

 

(Paweł Słowiński, Tomasz Barski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%