TVN promuje nowy program "Unboxing - Wielkie Otwarcie" jako pełen emocji i humoru program rodzinny, w którym nie zabraknie zdrowej rywalizacji i niespodzianek. Prowadzący Damian Michałowski zaprasza sześć drużyn, złożonych z bliskich sobie osób, złączonych więzami krwi, przyjaźnią czy pracą. Uczestnicy pochodzą z różnych zakątków Polski, a kamery programu odwiedzają ich w ich miastach, między innymi w Warszawie, Olsztynie, Bytomiu bądź Jaworze.
TVN informuje, że w każdym odcinku drużyny wybierają trzy tajemnicze pudełka, w których znajdują się nietypowe gadżety ułatwiające codzienne życie. Zadaniem drużyn jest odgadnięcie ich zastosowania, co nagradzane jest punktami oraz atrakcyjnymi nagrodami-niespodziankami. Prowadzący Damian Michałowski proponuje jednak zwycięzcom dodatkową opcję - mogą wymienić swoją nagrodę na inną, ukrytą w tajemniczym pudełku. Jednak ryzykują przy tym utratę wszystkiego. Co postanowią zawodnicy? Drużyna, która uzbiera najwięcej punktów w trakcie całego sezonu, zdobędzie główną nagrodę, której szczegóły zostaną ujawnione dopiero w finale.
W programie występuje rodzeństwo z Ostrowca Świętokrzyskiego - Dagmara, Olga i Bartek. Jak TVN prezentuje tę trójkę?
Dagmara ma 30 lat, Ola 28, a Bartek 15. Są rodzeństwem. Siostry twierdzą, że młodszy brat to ich oczko w głowie, a w razie dylematu, to on ma decydujące słowo. Bartek mieszka w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale często odwiedza swoje siostry w Warszawie - lubią wspólnie spędzać czas, a jedną z ich ulubionych rozrywek są escape roomy, których odwiedzili już razem wiele.
Kolejne odcinki programu możemy oglądać w soboty o godz.18.10. 19 października czeka nas już trzecia odsłona programu "Unboxing - Wielkie Otwarcie".
Zmiana na stanowisku Prezesa ZUP w Ostrowcu
Funeralny? Tak, istnieje niby takie słowo w języku polskim, tylko pytanie nasuwa się samo, ile osób z niego korzysta? Pewnie znający łacinę i angielski... Nie lepiej użyć dobrego-naszego 'pogrzebowy'❓
Raphael
06:45, 2025-07-08
Rozpoczął się czas letnich festiwali w powiecie.
Brak istotnej informacji. Wstęp wolny?
Iga
17:39, 2025-07-04
Celsa: Czy wraca widmo sprzedaży huty w Ostrowcu?
widać że nie jesteś pracownikiem tego zakładu skoro tak lekko piszesz (Jeśli chcą sprzedać to niech to zrobią) - tu chodzi o największy zakład pracy w mieście którego pracownicy utrzymują tysiące mieszkańców Ostrowca , nie czujesz tego ?? a co do ciężkich warunków pracy w hucie , bywało dużo trudniej i za niewielkie wynagrodzenie + strach że z dnia na dzień pójdzie się na bruk za bramę huty ; zanim coś napiszesz to 100 razy pomyśl...
W.S.
07:45, 2025-07-03
Zmiana na stanowisku Prezesa ZUP w Ostrowcu
Szanowna rado nadzorcza nie jesteście biurem podróży, powinniście jakoś wyglądać. Rozwój usług funeralnych - spoko. Utrzymanie terenów cmentarzy - spoko. Ale wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość obsługi mieszkańców cmentarzy to naprawde muszę zobaczyć.
Nowy wymiar...jednak
03:27, 2025-07-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz