Zamknij

Poczuj Mordolowy raj z Magicznymi Ogrodami!

19:00, 18.05.2023
Skomentuj

Magiczne Ogrody zapraszają na zakręcony, wesoły weekend 20- 21.05! Rodzinna zabawa w kameralnym gronie będzie wypełniona śmiechem i psotami sympatycznych Mordoli. Musicie się przekonać, jak wygląda zabawa z całym stadkiem tych psotnych stworzeń. Czy dacie radę nadążyć za nimi w tańcu?

?php>

W nadchodzący weekend w Magicznych Ogrodach czekają gry i zabawy ze stadem Mordoli! Co jakiś czas goście janowieckiego parku tematycznego sugerują, że mało im tych sympatycznych postaci... Cóż, w ten weekend czeka ich mordolowy raj! Te spragnione zabawy i żartów stworzenia postanowiły pojawić się poza swoją kopalnią w znacznie liczniejszym gronie niż zwykle. Gości Magicznych Ogrodów przywita kilka Mordoli, w tym ich przywódca Witek! To nie lada gratka dla ich miłośników!

?php>

Na gości czekają zabawy gwarantujące dobry humor. Taniec, wspólne gry, skoki, relaksujące chwile i, oczywiście, przybijanie piąteczek! Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Mordolami, przytulić do nich i cieszyć chwilą. Nie zabraknie także niespodzianek związanych z tymi uroczymi psotnikami! Oprócz Mordoli w Magicznych Ogrodach będzie można spotkać Czarodzieja. W jego programie przeróżne sztuczki i łamigłówki, które zaangażują całą rodzinę do zabawy. Krasnoludy z kolei zaproszą gości na szkolenie bojowe. Kulturalnych wrażeń dostarczą koncerty Wróżki Lilii. Zaprezentuje ona zgromadzonym repertuar baśniowych melodii. Przed gośćmi Magicznych Ogrodów momenty wzruszeń i wyśmienita zabawa!

?php>

Kulminacyjnymi momentami weekendu będą popisowe występy Mordoli na Dziedzińcu (o 13:00 i 16:00) w sobotę i niedzielę. Rodziny będą mogły bawić się w janowieckim parku już od 10:00 rano. W sobotę i niedzielę Magiczne Ogrody będą czynne do 19:00.

?php>?php>

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Oferuje rodzinną rozrywkę oraz edukacyjne wycieczki szkolne w adresowane przede wszystkim do uczniów przedszkoli i klas nauczania początkowego. Co tydzień odbywają się w nim tematyczne wydarzenia. Do końca roku szkolnego zapraszają w weekendy i święta, a w wakacje codziennie. Więcej informacji pod adresem: https://magiczneogrody.com/  oraz na fanpage`u parku.

(Redakcja Gazety Ostrowieckiej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%