W dniu 22 stycznia 2024 roku w Sali im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" miała miejsce uroczystość objęcia stanowiska Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. Jak podało Biuro Prasowe KWP w Kielcach obowiązki te pełni inspektor Tomasz Jarosz, dotychczasowy szef skarżyskiej Policji. Na nowe stanowisko, podczas uroczystej zbiórki, wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Grzegorz Napiórkowski.
?php>Inspektor Tomasz Jarosz służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Warszawie. W 1999 roku został przeniesiony do pełnienia służby w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach, gdzie zajmował kolejne stanowiska policyjne. Insp. Tomasz Jarosz w 2007 roku objął pierwsze stanowisko kierownicze w swojej karierze zawodowej jako Kierownik Referatu Patrolowo -Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Kolejno, w 2009 roku, Panu Inspektorowi zostało powierzone stanowisko Naczelnika Wydziału Patrolowo-Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a w 2011 roku stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu III Policji w Kielcach. Dwa lata później, w 2013 roku, został Komendantem Komisariatu I Policji w Kielcach.
Inspektor Tomasz Jarosz od 2015 roku objął stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Końskich, a następnie w 2017 roku stanowisko Naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Od 27 sierpnia 2020 roku związany był z Komendą Powiatową Policji w Skarżysku - Kamiennej, gdzie pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji. Od 22 stycznia 2024 roku pełni obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.
1 sierpnia 1944 - Pamiętamy!
Czy w intencji innych powstańców też takie obchody są?
zatroskany
21:49, 2025-08-01
Dobry start w dorosłość (wideo)
Raczej ten dom to trampolina do opuszczenia miasta w którym rządzą układy, kolesiostwo i nepotyzm. To miasto nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, kiedy zarządzają nim osoby z towarzystwa "czy dycha starczy ".
Oszukany
16:56, 2025-08-01
Zapomnijmy o kompleksowym remoncie DK 9?
Niesamowitym błędem było oddanie miasta w ręce TOSow czy kww złotego i innym tego typu wynalazkom. Gdyby w UM zatrudniano profesjonalistów to może i ktoś by się za nami wstawiał, a jak mieszkańcy *%#)!& i wybrali kolejny raz namiestnika złotej monety to możecie sobie już zacząć bić brawo bo jak widzimy dalej się nic nie zmienia. Remonty, tereny inwestycyjne, remonty, remonty, obiecanki, remonty, rewitalizację to wszystko na co ich stać, to chyba szczyt ich kompetencji. Miasto Do Rowa
Trubadur
08:30, 2025-08-01
Autobusy poświęcone w Dzień św. Krzysztofa
PKS w agonii , brak połączeń m.in. do Łodzi , Warszawy , Lublina , grunt żeby powiaty lipski , opatowski , radonski obsługiwać a towarzystwo zadowolone , usmiechniete szyderczo - Żenada
Pasazer
22:45, 2025-07-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz