20 lipca 2025 r., o godz. 23,19, w Sadowiu, 17-latek jadąc rowerem po nieoświetlonym chodniku potrącił dwie kobiety w wieku 36 i 29 lat, z których jedna trafiła do szpitala z obrażeniami głowy.
Jak podała asp. Katarzyna Czesna –Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie, nastolatek był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie prawie 1,2 promila alkoholu.
Iłżecka po remoncie (wideo)
Nowocześnie, ale nie posadzono ani jednego drzewa.
zatroskany
22:22, 2025-07-20
Powiatowe busy dla mieszkańców (wideo)
Czy to oznacza że będą nowe trasy/kursy z Ostrowca do miejscowości oddalonych o 15-25 km ? A jeśli tak to czy będą też kursy we wszystkie dni tygodnia ?
same pytania
17:56, 2025-07-20
Powiatowe busy dla mieszkańców (wideo)
Skoro jest wszystko naj to dlaczego powiat i miasto zarządzane przez towarzystwo pana "Czy dycha starczy" jest w tak złym stanie, ze mieszkańcy bez znajomosci i Kryterium "czy dycha starczy " muszą emigrować, aby nie zamieszkać na stałe na ulicy Długiej. Nawet ilość miejsc w tych busach świadczy o tym, ze w tym mieście nie ma przyszłości, i powoli się wyludnia dawniej PKS miał duże autobusy, a teraz tylko mini.
Wygnany
07:32, 2025-07-20
Bezpłatne kursy turystyczne na Krzemionki!
Chyba Wam sie pomyliły epoki. Rzymianie nie żyli w epoce umba umba.
Darmowy kurs
20:03, 2025-07-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz