Zamknij

Przerwana drzemka

Wiesław Rogala Wiesław Rogala 10:20, 02.10.2025 Aktualizacja: 10:45, 05.10.2025
Skomentuj fot. policja fot. policja

W środowy wieczór na numer alarmowy 112 zadzwoniła mieszkanka Baćkowic, która poinformowała policjantów, że do jej domu wszedł mężczyzna i położył się w ganku z zamiarem ucięcia sobie drzemki. Zdecydowanie odmawiał opuszczenia posesji.

-Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że to 66–letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości, poszukiwany przez opatowski sąd do dobycia kary 20 dni pozbawienia wolności –mówi st. asp. Katarzyna Czesna –Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie. Mężczyzna ma niepłacone grzywny za popełnione wcześniej drobne wykroczenia.

66–latek był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Odpowie za atak na pielęgniarza

Ja bym mu dał karę tylko za te obrażenia cielesne bo bić się nie wolno. I to jak u zwykłego obywatela a nie jakiś namaszczony. Tak samo zlikwidowałbym te wszelkie znieważenia zniesławienia itp. Już Bodnar miał to zrobić to odszedł z funkcji. Bo same słowa nie łamią rąk. A jeszcze w stosunku do namaszczonych co mają broń itp. W USA mają wolność słowa bezwzględną zapisaną w konstytucji i tego nima. I dobrze jest spokój. Za to można dostać kulkę za niewykonanie poleceń czego nie popieram. W ogóle jestem przeciwnikiem broni wojen itp. pacyfistą. A policjant taki sam człowiek jak każdy i nie powinien mieć takich przywilejów że nie wolno nic powiedzieć ani palcem nie kiwnąć. Każdy powinien być równy. A jak mi groził typ z olx to kazali zablokować tak samo jak dzwonią oszuści. Albo umorzyli kradzież części ogrodzenia bo w takich samych butach i z takim samym rozmiarem jakby wzięli odcisk może chodzić każdy. A było nagranie z monitoringu.

pokemon

13:47, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Co nam do tego ? W dalszym ciągu Ostrowiec wraz z mieszczącymi tu zakładami przemysłowymi jest pominięty i nawet DK9 przebiegająca przez Powiat Ostrowiecki jest drogą drugiej/trzeciej kategorii w porównaniu do innych Dróg Krajowych w Polsce.

OOOO

10:51, 2025-10-04

Mamy decyzję środowiskową dla S74

Miejcie ważną decyzję środowiskową dla DK9 i dwujezdniowej obwodnicy swojego miasta.

zatroskany

06:05, 2025-10-04

Szybkie randki dla organizacji pozarządowych

Jak wam się nudzi w tych samorządach to może pójdźcie na całość i urządzicie coś w rodzaju "Magii Nagości" , ostrowieckiej wersji "Big Brother" ," Mam talent" lub "Taniec z Samorządowymi Gwiazdami" Gdyby tylko wasza głupota potrafiła latać to już dawno byście wylądowali na Księżycu 🤣🤣🤣

SlyUK

18:05, 2025-10-03

0%