Zamknij

Dodaj komentarz

Nie żyje 32-latka potrącona przez opla

Wiesław Rogala Wiesław Rogala 12:03, 18.02.2026
Skomentuj Nie żyje 32-latka potrącona przez opla fot. policja

Zmarła kobieta, którą potrąciło auto na drodze między Kosowicami a Mychowem Kolonią. Do wypadku doszło w dniu 17 lutego 2026 r. o godz. 13.07.

-Na drodze W-751 w miejscowości Kosowice gmina Bodzechów, kierująca pojazdem marki Opel 29-latka (trzeźwa) potrąciła przechodzącą w miejscu niedozwolonym 32-latkę –poinformowała komisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Piesza trafiła do szpitala. W wyniku zdarzenia piesza zmarła w szpitalu.

Zwłoki zabezpieczono do dalszych badan. Sprawa jest badana przez prokuraturę.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%