Doskonały, bardzo klimatyczny koncert dał Paweł Domagała w sali "Etiudy" CTH w Ostrowcu Świętokrzyskim. Udowodnił, że takiego nastrojowego, gitarowego grania, okraszonego dobrymi tekstami, fantastycznie słucha się w jesienne wieczory.
?php>Choć artysta promował swoje najnowsze wydawnictwo "Narnia", to uraczył, główne żeńską publiczność, swymi przebojami z poprzednich płyt. Już na wstępie koncertu, był zdziwiony, że jeszcze nie grał w naszym mieście i zażartował, że osoby które się tego dopuściły powinny ponieść konsekwencje.
?php>Ogólnie Pawłowi Domagale udało się na scenie wytworzyć bardzo przyjemny klimat i zaprosić do niego słuchacza. Świętnie stosował żonglerkę pomiędzy sprawnym wokalistą, a dowcipnisiem znanym z kreowanych przez siebie ról. Brawa należą się też dla towarzyszących mu muzyków. Na finał trzeba zaznaczyć, że znów wybornie pod względem akustyki "zabrzmiała" nowa sala "Etiudy", a w połączeniu ze świetnymi światłami i scenografią powstało doskonałe sceniczne show.
?php>Organizatorem koncertu było Miejskie Centrum Kultury. Brawo!
?php>Fotogaleria z koncertu poniżej.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz