Kacper Mądry, Bartłomiej Walerys, Ksawery Kutryba, Mikołaj Żelazowski, Borys Stojek, Wojciech Gurski i Marcel Jasiński - w tym składzie ekipa Galaktycznych Kanarków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywanym sobotę w Jędrzejowie finale Piłkarskiego Turnieju "Orły Świętokrzyskie". Puchar nasz zespól odebrał z rąk wiceminister sportu, posłanki Anny Krupki.
?php>Podopieczni trenera Krystiana Kanarskiego dość pechowo przegrali w półfinale. W finale natomiast Czarni Połaniec pokonali Siarkę Tarnobrzeg.
?php>Najlepszym strzelcem turnieju finałowego został Mikołaj Żelazowski (Galaktyczne Kanarki KSZO Ostrowiec), a najlepszym bramkarzem Jakub Szczytyński (Siarka Tarnobrzeg). Najdzielniejszym zawodnikiem wybrano Krystiana Ludewa (Pas Skarżysko -Kamienna II), a najsympatyczniejszym zawodnikiem Marikę Głowacką (Aktywni Junior Czarni Połaniec). Puchar fair play trafił do ekipy Pas Skarżysko II.
?php>Organizatorzy finału przygotowali sporo atrakcji, m.in. koncerty, animacje, występy i konkursy. Byli też goście specjalni, a swoimi umiejętnościami będzie popisywał się kolejny raz Łukasz Chwiediuk, który wspólnie ze wszystkimi uczestnikami nagrał film na TikToka.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Święto Wojska Polskiego (fotorelacja)
Społeczeństwo tysiącami wzięło udział w uroczystości ...
Gall Anonim
07:53, 2025-08-17
Co tu się wydarzyło… Cudowny wieczór przy Świętokrzyski
Mają rozmach *%#)!&
PUSTY DZBAN
12:18, 2025-08-16
Rowerem po Ostrowcu – ruszy miejska wypożyczalnia!
Promowanie jazdy rowerem jest jak najbardziej na miejscu zwłaszcza przez prezydenta miasta - oczywiście chodzi tu o rowery napędzane siłą mięśni a nie z napędem silnika bo mamy już doświadczenie z wypożyczalnią hulajnóg elektrycznych czyli z mocno nietrafionym pomysłem ze względu na bezpieczeństwo , zwłaszcza młodzieży. Skoro już temat jazdy rowerem po miejskich ścieżkach rowerowych to nalegam żeby na każdej takiej drodze złagodzić asfaltem czy betonem jazdę na poprzeczny krawężnik - vide drogi dla rowerów na ul. Polnej i Waryńskiego co jest świetnym udogodnieniem dla rowerzystów.
OO
14:05, 2025-08-15
Rusza konkurs na logo i nazwę wypożyczalni rowerów
Może "OPO" - Ostrowiecka Pedałownia OdNowa ??? Teraz w każdej polskiej mieścinie pełno jakichś tężni, wypożyczalni ,debilnych kamiennych kul na wybetonowanych placach , itp, itd... Wam się w d...pach od dobrobytu poprzewracało a włodarze już sami nie wiedzą na co kasę wydawać 😃 P.S Jak już otworzycie wypożyczalnię to nie zapomnijcie o święceniu rowerów w Kolegiacie - fotorelacja w Ostrowieckiej mile widziana 🤣🤣🤣
Bareja z Ulicy Reja
20:33, 2025-08-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz