Zamknij

Napastnicy w kominiarkach okradli salon jubilerski

Wiesław RogalaWiesław Rogala 11:51, 07.10.2024 Aktualizacja: 13:28, 08.10.2024
Skomentuj

W dniu 5 października 2024 r., przed godz. 9, w salonie jubilerskim w Ostrowcu Świętokrzyskim zjawili się rozbójnicy w kominiarkach. To nie była inscenizacja, lecz napad rozbójniczy. Na razie policjanci nie zdradzają żadnych szczegółów tego napadu.

-Napastnicy mieli twarze zakryte kominiarkami –mówi komisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W salonie w tym czasie były dwie osoby z obsługi. Zabrali kosztowności i uciekli. Obecnie straty są jeszcze szacowane, ale już wiadomo, że chodzi tu o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Policjanci nie podają liczby napastników. Nie podają też, co konkretnie zostało zrabowane. Trwają wciąż czynności śledcze.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

maniekmaniek

0 0

wow!

21:27, 09.10.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%