
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza przedsiębiorców na Dni Pracodawców 2025, w ramach których organizujemy intensywny Tydzień Konsultacji. Jak podkreśla Małgorzata Stafijowska, dyrektor Powiatowego Uzrędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, wydarzenie organizowane jest cyklicznie I skierowane do pracoawców z powiatu ostrowiekciego, którzy bedą mogli zasięgnąć wszelkich informacji dotyczących realizowanych form wsparcia oraz innych działań dotyczących firm I przedsiębiorstw.
To pięć dni skoncentrowanych na konkretnych rozwiązaniach, które pozwolą Państwa firmie optymalizować koszty i pozyskiwać najlepsze talenty. Wiemy, że Państwa czas jest cenny, dlatego każdy dzień dedykujemy innemu, kluczowemu obszarowi wsparcia.
Zapraszamy do naszej siedziby w dniach 1-5 grudnia 2025, w godzinach 8:00 - 14:00. Nasi eksperci będą czekać, aby indywidualnie omówić możliwości dla Państwa firmy.
Oto harmonogram Tygodnia Konsultacji:
1 grudnia (Poniedziałek) | Doposażenia/wyposażenia stanowisk pracy
Dla kogo? Dla pracodawców tworzących nowe miejsca pracy.
Korzyść: Realne środki finansowe na zakup sprzętu, maszyn dla nowego pracownika.
📍 Eksperci czekają: Pokój nr 1, Parter
2 grudnia (Wtorek) | Prace Interwencyjne
Dla kogo? Dla firm chcących zatrudnić osoby bezrobotne przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
Korzyść: Refundacja części wynagrodzenia i składek ZUS. 📍 Eksperci czekają: Pokój nr 11, 12, Parter
3 grudnia (Środa) | Staże
Dla kogo? Dla pracodawców poszukujących nowych kadr.
Korzyść: Pozyskanie pracownika, którego sami Państwo przyuczycie, bez ponoszenia kosztów jego wynagrodzenia (stypendium stażowe finansuje PUP).
📍 Eksperci czekają: Pokój nr 5, Parter
4 grudnia (Czwartek) | Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)
Dla kogo? Dla firm, które inwestują w rozwój – zarówno pracowników, jak i swój własny.
Korzyść: Dofinansowanie do 90% dla mikrofirm (lub 70 % dla pozostałych) kosztów szkoleń, kursów i studiów podyplomowych.
📍 Eksperci czekają: Pokój nr 8, Parter
5 grudnia (Piątek) | Pośrednictwo Pracy i Doradztwo Zawodowe
Dla kogo? Dla wszystkich firm aktywnie rekrutujących lub planujących restrukturyzację.
Korzyść: Oferty pracy, giełdy pracy bez tajemnic, profesjonalna pomoc w selekcji i rekrutacji oraz wsparcie w diagnozie potencjału zespołu.
📍 Eksperci czekają:
Pośrednictwo: Pokój 17, 18, I Piętro
Doradztwo: Pokój 42, 44, II Piętro
Serdecznie zapraszamy do bezpośrednich rozmów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowy komendant ostrowieckich policjantów
Może nowy Komendant zleci remont zabytkowej części komendy… bo nie wygląda najlepiej
Ja
20:39, 2026-02-07
Starostwo odmówiło rozbiórki młyna
A może odkupić i otworzyć Muzeum Historii Ostrowca Kiedyś w Częstocicach było całe piętro przeznaczone na taką wystawę
Ja
16:31, 2026-02-05
Czeka go ekstradycja do USA
A gdzie go zatrzymali? W Kielcach ,u nas czy może w Ćmielowie? Materiał nierzetelny.
PUSTY DZBAN
10:44, 2026-02-03
Wojskowa przysięga WOT na płycie ostrowieckiego Rynku
“Wojsko”
noworoczny
16:11, 2026-02-02