Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje nowych pracowników.
?php>
- Rozszerzyliśmy zakres działań naszego centrum w Ostrowcu Świętokrzyskim o utrzymanie obecnych klientów, a nie tylko samą sprzedaż - mówi nam Karol Wieczorek, rzecznik Netii. Jesteśmy więc w nieustannym procesie rekrutacji kolejnych osób. Na tę chwilę możemy przyjąć kilkadziesiąt osób, dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy.
?php>
Netia kusi nowych pracowników tym, że nie będą musieli pozyskiwać nowych klientów, a mogą ubiegać się o stanowisko konsultanta ds. kontaktów telefonicznych ze stałymi klientami firmy. Oferuje m.in. stałą współpracę na podstawie umowy zlecenie, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokich prowizji, elastyczny grafik. Wszyscy zainteresowani winni kontaktować się z numerem 600 341 581 lub z facebookowym profilem Call Center Samsonowicza. Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim działa od 2012 r. W ostatnich miesiącach 2016 r. zostało znacząco rozbudowane i
?php>
jest obecnie największym tego typu ośrodkiem operatora. Po rozbudowie w tej lokalizacji dostępnych jest aż 200 stanowisk pracy dla konsultantów telesprzedaży.
Inwestor nadal chce postawić park handlowy
Bez sensu, ludzie nie maja pracy a zatem i pieniedzy , wiec kto bedzie kupowal w tych marketach
myślcie!
14:14, 2025-11-21
Inwestor nadal chce postawić park handlowy
Lepiej oddać teren pod budowę jakiegoś zakładu produkcyjnego lub osiedla mieszkaniowego niż kolejnych nikomu nie potrzebnych marketów
Nygus123
13:48, 2025-11-21
Inwestor nadal chce postawić park handlowy
Najpierw takie to porównanie : ilu mieszkańców Ostrowca mieszka w tzw. górnej części miasta a ilu w w/w terenie ? Przewaga górnej części jest miażdżąca i chyba nikt w to nie wątpi. W tej górnej części jest wiele wiele niezagospodarowanych terenów/ugorów które świetnie nadają się na wszelkie obiekty handlowe,usługowe et. etc. etc. a dolna część Ostrowca to dobra ziemia pod uprawy czy choćby tereny dla dziko żyjącej zwierzyny,zwłaszcza tereny dawnych łąk denkowskich lecz od lat robi się wszystko odwrotnie,na bardzo dobrej ziemi postawiono hale produkcyjne,skład węgla,obiekty sportowe i magazyny czy hurtownie. Chyba nie trzeba wspominać że ta dolna część miasta była i ciągle jest terenem zalewowym Kamiennej i czy nam się to podoba czy nie to kiedyś będzie tam powódź i ogromne straty materialne a wtedy lament i pretensje do władz miasta i powiatu.
oko
12:28, 2025-11-21
Inwestor nadal chce postawić park handlowy
Świetny teren pod taką inwestycję. Starostwo kombinuje, żeby nie zagrozić swoim znajomym biznesmenom.
zatroskany
11:12, 2025-11-21