Akurat już w sobotę w Perspektywach (wideo)

„Lubię mówić z Tobą”, „Do prostego człowieka”, „Fantasmagorie” czy „Hahahaczyk” i wiele innych sprawdzonych przebojów grupy „Akurat” usłyszymy w sobotę, 5 listopada br. od godz. 20 w klubie „Perspektywy”.
Zespół ponadto będzie promował najnowsze wydawnictwo „Nowy Lepszy Świat”. Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł. można nabyć do piątku w redakcji „Gazety Ostrowieckiej” oraz w piątek, w klubie „Perspektywy”. W dniu koncertu bilety będą do nabycia już tylko w klubie i będą kosztować 30 zł. Organizatorem koncertu jest Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Św.

„Akurat” po entuzjastycznym przyjęciu w Wielkiej Brytanii rozpoczął część trasy koncertowej po Polsce.
– Zagramy tej jesieni ponad dwadzieścia koncertów. Jest to dla nas ważna trasa, gdyż regularnych koncertów klubowych nie graliśmy od dłuższego czasu. To nasza pierwsza płyta po czteroletniej przerwie i pierwsza po tylu latach regularna trasa koncertowa. Przygotowaliśmy się do niej bardzo starannie: będzie scenografia, niebanalne stroje sceniczne i specjalne oświetlenie. Zaprezentujemy utwory z naszej najnowszej płyty „Nowy Lepszy Świat”, ale, rzecz jasna, odświeżymy sporo hitów sprzed lat – mówi Piotr Wróbel, wokalista Akurat.

Muzyczny „Nowy Lepszy Świat” zespołu Akurat jest zdecydowanie szerszy, barwniejszy i, co zasługuje na podkreślenie, bezkompromisowy i odważny. Mimo, że tytułowe nagranie trzyma nas w niepewności przez blisko minutę, a wręcz wolno się rozkręca, to wraz ze zmianą tempa świetnie odzwierciedla w/w. zmiany. Na pierwszy „rzut ucha” „Nowy Lepszy Świat” przypomina znajomy, zawadiacki klimat zespołu okraszony charakterystycznym wokalem Piotra
Wróbla. Natomiast w momencie pojawienia się elektroniki wszystko nabiera nowych barw.
(pas)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *