Paweł Walesic nowym dyrektorem PCPR

Zarząd Powiatu Ostrowieckiego zdecydował o mianowaniu Pawła Walesica na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św.
Wypełnianie obowiązków nowy dyrektor rozpoczął w środę, 2 listopada. Zmiana, jak się dowiedzieliśmy, jest podyktowana chorobą dotychczasowego dyrektora. Paweł Walesic, były wiceprezydent Ostrowca, zajmował ostatnio stanowisko kierownika – koordynatora Działu Koordynatora Do Spraw Osób Niepełnosprawnych, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Nadzoru nad Domami Pomocy Społecznej  w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św.
P.Walesic jest socjologiem i absolwentem KUL. Ukończył również studia na kierunku zarządzania w jednostkach samorządu terytorialnego na Uniwersytecie Łódzkim. W przeszłości był prezesem zarządu w BP Eurotrans w Ostrowcu Św., kierownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Organizacji Przewozów Samochodowych Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji w Ostrowcu Św., inspektorem ds. transportu w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Św. oraz prezesem spółki Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Janik.
(DaK)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *