?Krzemienny? dar starosty

Starosta ostrowiecki Zbigniew Duda włączył się w akcję charytatywną na rzecz budowy Domu Hospicyjnego im. Św. Ojca Pio w Zaleszanach w powiecie stalowowolskim.

Na prowadzoną w jej ramach aukcję przekazał srebrne spinki do mankietów z krzemieniem. Licytacja odbędzie się w grudniu na portalu charytatywni.allegro.pl.
Pomysłodawcą i inicjatorem przeprowadzenia aukcji, dzięki której wybudowany zostanie Dom Hospicyjny im. Św. Ojca Pio w Zaleszanach w powiecie stalowowolskim jest Karol Czernecki, prezes Fundacji ?Z serca dla serca?. Dzięki jego zabiegom w pozyskiwaniu darczyńców udało się przeprowadzić wiele inicjatyw, np. akcję mikołajkową dla 35 dzieci z Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu.  
– To bardzo szczytna akcja. Z wielką przyjemnością przekazałem na licytację spinki do mankietów z krzemieniem, naszym regionalnym skarbem. Jest to dla mnie zaszczyt, ze znajdę się w gronie tak wybitnych darczyńców, jak m.in. Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda ? dodaje Zbigniew Duda.
Dodajmy, że na aukcję trafiła także filiżanka z kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy, broszka Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser ? Dudy, pióro premier Beaty Szydło, srebrny medal kulomiota Tomasza Majewskiego oraz koszulka naszego reprezentacyjnego snajpera, Roberta Lewandowskiego.
(DaK)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *