Sukces uczennic ?Staszica?

Kolejne sukcesy uczennic ostrowieckiego ?Staszica? w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno -Językowym J. Francuskiego ?Tłumacz? w Kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych.
Dominika Słaba i Patrycja Smerdzyńska, uczennice kl. III a zajęły II miejsce  w Polsce, a Patrycja Pieczyńska i Kinga  Klepacz z kl. III c  zdobyły w tym konkursie wyróżnienie specjalne jury.
 2 grudnia 2016 roku  w Instytucie Francuskim w Krakowie odbył się finał  konkursu plastyczno -językowego ?Tłumacz? związanego z wyrażeniami frazeologicznymi.
Na konkurs wpłynęło aż 948 prac z całej Polski. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się prace naszych uczennic: Dominiki Słabej  i Patrycji Smerdzyńskiej, które  zajęły II miejsce  oraz  praca  Patrycji Pieczyńskiej  i Kingi Klepacz, która zdobyła wyróżnienie w Kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych.
Dyplomy i nagrody z rąk Pana Fréderic de Touchet, Dyrektora Instytutu Francuskiego w Krakowie, odebrała Patrycja Smerdzyńska, której towarzyszyła pani Katarzyna Skrok.
 Gratulujemy nie tylko zwyciężczyniom, ale również pozostałym uczestniczkom ?Staszica?: Monice Jagodzińskiej, Benicie Kruszyńskiej, Joannie Kuligowskiej, Katarzynie Olechowskiej, Katarzynie Chrapczyńskiej, Zuzannie Juszczel, Annie Łasak, Idze Klauzińskiej, Weronice Kotarskiej i Elizie Konarskiej.  

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *