Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Skarbowego

Jak nas poinformował Mirosław Sejdziński, naczelnik Urzędu Skarbowego, w związku z częściową rozbudową oraz remontem budynku urzędu nastąpiła zmiana w jego funkcjonowaniu.
Do użytku oddana została dobudowana jego nowa część, w której będzie funkcjonował urząd na czas remontu tzw. starej części, gdzie dotychczas znajdowała się m.in. sala obsługi klienta i kasa (teraz tymczasowo przeniesione na parter nowej części).
Wejście do nowego budynku zlokalizowano z tyłu dotychczas funkcjonującego budynku urzędu. Klienci będą musieli zwracać uwagę na napisy przy drzwiach wejściowych z klatki schodowej na poszczególne piętra, ułatwiające poruszanie się i znalezienie odpowiedniej komórki organizacyjnej urzędu. Szczegółowe informacje o tym, gdzie zostały rozmieszczone poszczególne komórki organizacyjne urzędu, znajdują się na tablicy ogłoszeń, przy wejściu. Informacji o miejscu załatwienia sprawy udzielają też pracownicy urzędu.
Należy dodać, iż użytkowany dotychczas budynek był już za ciasny i nie spełniał obecnie wymaganych standardów. W rozbudowanym, poprawi się komfort przy załatwianiu spraw przez klientów US. W związku z mogącymi wystąpić czasowo niedogodnościami, prosi odwiedzających urząd o wyrozumiałość do czasu zakończenia inwestycji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *