Jak zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Już w najbliższą niedzielę Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 25 edycja akcji będzie w Ostrowcu Św. pod kilkoma względami szczególna.
Jak zapowiada szef sztabu Dariusz Czupryński, na ulice Ostrowca Św. tego dnia wyjdzie trzystu wolontariuszy, a więc o pięćdziesięciu więcej niż przed rokiem. Nowością będzie to, że kilku z nich nie będzie wyposażonych w tekturowe puszki, a terminale, dzięki którym będzie można przekazać środki z kart płatniczych.
Osoby, które chcą przekazać gadżety na wielkoorkiestrowe licytacje, winny je dostarczyć do siedziby hufca ZHP mieszczącej się w PSP Nr 4 przy ulicy Polnej. Na tę chwile wiadomo, że zlicytowane zostaną m.in. trzy torty, vouchery na kurs operatora wózka widłowego, czy wspólna kolacja z zespołem ?Champion? oraz udział w ich najnowszym teledysku.
?Wielkoorkiestrowe granie? na ostrowieckim Rynku rozpocznie się o godz.16, kiedy odbędzie się parada samochodów i aut zabytkowych oraz przedstawienie w wykonaniu zespołu UTW WSBiP. Na godz. 16.50 zaplanowano pokaz żonglerki diabolo w wykonaniu Gabriela Ziarko, kwadrans później mini koncert Viktorii Pongowskiej i koncert da Tremolo & The New Ostrowiec Band. Od godz.18 będzie można spróbować swych sił w karaoke, zaś o godz. 18.45 rozpocznie się koncert zespołu Champion, zaś o 19.30 koncert grupy ?Harlem?- gwiazdy tegorocznej imprezy. „Harlem” (na zdjęciu), to grupa rockowa, założona w 1993 roku przez gitarzystę Krzysztofa Jaworskiego, wokalistę Ryszarda Wolbacha, perkusistę Jarosława Zdankiewicza oraz basistę Wiesława Sałatę.  Dorobek zespołu stanowi sześć wydanych płyt oraz setki koncertów na największych polskich scenach.W przerwie koncertu o godz. 20. tradycyjne ?Światełko do nieba?. Podczas trwania imprezy na Rynku trwać będzie licytacja gadżetów WOŚP, a także oprócz tego można będzie zobaczyć archiwalne materiały filmowe  z poprzednich finałów WOŚP w Ostrowcu Św. z zasobów LTVK.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *