Firma z Tarnowa przebuduje browar?

Wszystko wskazuje na to, że tarnowska firma MTM Budownictwo Sp. z o.o. dokona przebudowy budynków dawnego browaru w Ostrowcu Świętokrzyskim na potrzeby instytucji kultury ? Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury oraz Biura Wystaw Artystycznych.
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski wybrała już najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny oraz wymagalnych okresów gwarancji. Najlepiej wymogi te spełniła tarnowska firma.
Jak na razie zwycięzca wstrzymuje się od komentarza i nie chce zdradzić planów co do realizacji wyczekiwanej w Ostrowcu Świętokrzyskim inwestycji, a to za sprawą okresu odwoławczego, podczas którego uwagi może wnieść każdy z siedmiu pozostałych uczestników przetargu.
Przygotowania do inwestycji widać najlepiej po budynku Zakładowego Domu Kultury, gdzie na czas prac budowlanych mają się przenieść MCK i BWA. Trwa tam bowiem proces dostosowywania pomieszczeń pod potrzeby placówek. Najbardziej pracochłonne wydaje się przystosowanie jednej z sal na trzecim piętrze budynku pod wystawiennicze potrzeby Biura Wystaw Artystycznych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *