DaGrasso świętowało trzynaste urodziny

Ostrowiecka pizzeria DaGrasso hucznie świętowała w miniony weekend swoje trzynaste urodziny. Klienci mogli liczyć na liczne promocje, a także olbrzymi urodzinowy tort.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Początek to 10 marca 2004 roku- przypomina Tomasz Smela, właściciel ostrowieckiego DaGrasso. Zaczynaliśmy w małym lokalu na ulicy Żabiej i już po roku wiadomo było, że jest potrzeba znalezienia większego pomieszczenia. Tak też powstał obiekt przy ulicy Wardyńskiego.

Obecne ostrowieckie DaGrasso to już nie tylko pizza, ale również przekąski i sałaty, a od niedawna również makarony i oferta ?Lunch Grasso?.

 

– Na tę chwilę zatrudniamy trzynastoosobowy zespół, który tworzą kucharze, kelnerki, pomoce kuchenne oraz kierowcy- mówi Tomasz Smela. Chciałbym przy okazji urodzin bardzo serdecznie podziękować swoim pracownikom za zaangażowanie i aktywność w pracy, a także wszystkim klientom, którzy darzą nas zaufaniem i od tych trzynastu lat są z nami. DaGrasso ? Przyjaciele od pizzy, to dla Was się zmieniamy.
Nasza redakcja też z okazji urodzin życzy DaGrasso i całej ekipie wszystkiego co najlepsze, tym bardziej, że to na naszych łamach informowaliśmy zarówno o uruchomieniu ostrowieckiego lokalu sieci, jak i później o każdym kolejnym etapie w jego rozwoju.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *