Bunkier Medical SPA dla ciała i ducha

Jesteśmy ciągle zabiegani. Nie mamy czasu na nic. Stajemy się rozdrażnieni.
bunkier2Nasza skóra robi się szara i zmęczona. Miejscem, gdzie czas się zatrzymuje. Gdzie czeka na nas odpoczynek i prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha jest Bunkier Medical SPA. W tym wyjątkowym miejscu zrelaksujemy nasze zmęczone ciało, znajdziemy ukojenie i chwilę wytchnienia od zgiełku miasta, mimo iż Bunkier Medical Spa znajduje się w samym centrum miasta. Już samo wejście zabiera nas w inny świat. Bunkier Medical SPA jest położony na głębokości 9 metrów. Wnętrza usytuowane są w dawnym schronie przeciwatomowym. Podziemne SPA odróżnia się nowoczesnym wystrojem, okraszonym specjalnym oświetleniem. W środku rozbrzmiewa relaksująca muzyka, mamy pełną intymność i spokój.
bunkier3Osobiście polecam rytuał SPA owocowy raj, który jest zabiegiem wyszczuplająco- nawilżającym. Cukrowy peeling początkowo mocno rozgrzewa ciało. Ukojeniem, dla którego po zmyciu jest nałożenie grubej warstwy maski.
Następnie moje ciało zostało poddane masażowi aromaterapeutycznemu. W moje ciało wmasowano ciepły olejek. Jednak to sam masaż jest naprawdę dużą przyjemnością. Większość z nas tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy jak dużą. Warto dodać, że masaż wykonywany jest z odpowiednią siłą. Wypoczęta, zrelaksowana, z miłą w dotyku skórą przechodzę do magicznego miejsca, jakim jest Jaskinia Solna.
Tam czeka na mnie leżak i pyszna kawa. Oddycham drobinkami jodu, które unoszą się w powietrzu. Wnętrze wygląda jak naturalna jaskinia solna z pięknymi stalaktytami. Jaskinia solna to nie tylko duża dawka jodu działającego profilaktycznie i wspomagająco w problemach górnych i dolnych dróg oddechowych. Jod łagodzi także skutki stresu, nerwic oraz przemęczenia.
Wizyta w Bunkier Medical SPA pozostanie z pewnością w nas na długo. Stajemy się odprężeni, spokojni, a nasze ciało przez dłuższy czas pozostaje aksamitnie piękne. Bunkier Medical SPA oprócz rytuału wyszczuplająco- nawilżającego oferuje również zabiegi ujędrniające, przeciwstarzeniowe, antyoksydacyjne, antycellulitowe, rozświetlające, oczyszczające, oraz szeroką gamę masaży leczniczych i relaksacyjnych, można również skorzystać z sauny suchej i łaźni parowej.
/jbo/f/17

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *