Po wyjątkowych zaręczynach ślub (zdjęcia)

Z pewnością większość z państwa była tego świadkami bądź wie, że miesiąc temu na chwilę przed koncertem Lady Pank pewien młodzieniec oświadczył się swojej wybrance.

Przed ponad trzytysięczną  publicznością o rękę Diany Rogali poprosił Damian Mistrzyk, który usłyszał słowo ?tak?. Wówczas obecny przy zaręczynach prezydent miasta Jarosław Górczyński
zapewnił, że ślubu parze udzieli osobiście.
Prezydent słowa dotrzymał. W minioną sobotę w asyście kierownika USC Łukasza Witkowskiego, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego J. Górczyński udzielił ślubu Dianie i Damianowi.
Diana z uśmiechem wspomina zaręczyny. Jak mówi, była bardzo zaskoczona. W ogóle nie  spodziewała się, że Damian szykuje jej taką wyjątkową niespodziankę.
-Czułam ogromny stres, ale także przyjemność, że Damian odważył się na coś takiego – mówi Diana.
-Stwierdziłem, że zaręczyny podczas kolacji są mało oryginalne- mówi Damian. Chciałem zrobić coś z pompą. Nadarzyła się okazja. Nie spodziewałem się, że prezydent się zgodzi. Na dwa tygodnie
przed koncertem napisałem pismo do prezydenta. Dzień przed koncertem otrzymałem wiadomość o tym, że moja prośba została rozpatrzona pozytywnie. Następnego dnia, szybko po pracy pojechałem po kwiaty i pierścionek.
Damian przyznaje, że na scenie przy wręczaniu pierścionka trzęsła mu się ręka.
-Dla mnie nie ma różnicy czy będzie kilka czy kilkanaście tysięcy osób, dla takiej kobiety warto – podkreśla Damian.
Świadkami pary byli: Magda Radowiecka i Grzegorz Deroń.

Redakcja ?Gazety Ostrowieckiej? życzy młodej parze szczęśliwego pożycia małżeńskiego w zdrowiu i wzajemnym szacunku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *