Urszula zaśpiewa w Ostrowcu Świętokrzyskim

Znana, polska wokalistka Urszula zaśpiewa na żywo wszystkie swe największe przeboje w Ostrowcu Świętokrzyskim już w niedzielę, 30 kwietnia o godz.18 w hali widowiskowo- sportowej. Wstęp wolny.
Tymczasem w tym roku jej najnowszy album trafił do sklepów muzycznych. Owa płyta ?Złote przeboje akustycznie? są zapisem wyjątkowej trasy Urszuli z jej zespołem i kwartetem smyczkowym Aukso prezentującej jej największe przeboje w nowych aranżacjach.
Koncerty wyprzedały się do ostatnich miejsc, publiczność nie dawała Urszuli zejść ze sceny, bisom nie było końca. Płyta doskonale uchwyciła tą cudowną gorącą atmosferę, jaka towarzyszyła muzykom w trasie. Urszula
jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej docenianych polskich wokalistek Jej najwi ększe przeboje ?Latawce dmuchawce wiatr?, ?Rysa na szkle?, ?Konik na biegunach? czy ?Malinowy król? śpiewała i nadal śpiewa cała Polska. Urszula będąca na scenie ponad 30 lat wciąż zdobywa nowych fanów magnetycznym głosem, ciepłem i prawdziwą pasją, jaką widać na każdej płycie i na każdym występie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *