Aktywna majówka

Szybkimi krokami zbliża się długi majowy weekend, na który Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował kilka propozycji. Codziennie przez pięć dni w Ośrodku Rekreacyjnym Gutwin będą odbywać się zajęcia z instruktorami w ramach ?Biegowej Majówki?, a na Pływalni ?Rawszczyzna? będzie można nabyć bilety rodzinne w cenach promocyjnych.

Na Gutwinie instruktorzy będą służyć radami początkującym i bardziej doświadczonym biegaczom. ?Biegowa Majówka?  to również doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z nordic walking. Na miejscu można będzie nauczyć się, jak przyjmować prawidłową postawę podczas chodzenia z kijkami i poznać technikę chodzenia tak, aby ćwiczenia przynosiły pożądany efekt. Co ważne, by przekonać się o zaletach tej formy ruchu nie trzeba kupować specjalnych kijków do nordic walking – sprzęt będzie można wypożyczyć na miejscu bezpłatnie.

Zajęcia ? zarówno te biegowe, jak i nordic walking ? odbywać się będą podczas pięciu dni: 29 kwietnia o godz. 9.30, natomiast 30 kwietnia, 1, 2 i 3 maja o godzinie 18. Każdorazowo potrwają one półtorej godziny. Zbiórka uczestników w okolicy ?woprówki?.

Z kolei dla osób chcących popływać, MOSiR przygotował tańsze bilety rodzinne na Pływalnię ?Rawszczyzna?. Promocyjne ceny będą obowiązywać w dniach 29 kwietnia – 7 maja. Ceny będą bardzo atrakcyjne i przyniosą spore oszczędności rodzinom, które postanowią aktywniej spędzić okres majówki na ostrowieckiej pływalni. Ceny biletów rodzinnych: 1 opiekun + 2 dzieci – 12 zł; 1 opiekun + 3 dzieci – 13 zł; 1 opiekun + 4 dzieci – 14 zł, 2 opiekunów + 1 dziecko – 20 zł; 2 opiekunów + 2 dzieci – 21 zł; 2 opiekunów + 3 dzieci – 22 zł.

Pływalnia ?Rawszczyzna? przez całą majówkę będzie czynna w godzinach 6-22, natomiast Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji 1 i 3 maja zaprasza w godzinach 14-22, a 2 maja w godzinach 7-22.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *