Tak będzie wyglądał otwarty basen Pływalni Rawszczyzna!

Jako pierwsi przedstawiamy przygotowaną przez Autorską Pracownię Architektury CAD Sp. z o.o.wizualizację – po dwóch etapach realizacji – otwartego basenu Pływalni Rawszczyzna, który zostanie uruchomiony 21 lipca.
W ramach realizacji przedsięwzięcia zostaną wykorzystane istniejące niecki basenowe, co znacznie obniży koszty. Pierwszy etap modernizacji obejmuje zaprojektowanie i wykonanie remontu niecki basenowej z przeznaczeniem na basen rekreacyjny oraz zaprojektowanie i wybudowanie ogrodzenia, utwardzenie nawierzchni i pochylni dla osób niepełnosprawnych, a także zaprojektowanie i wybudowanie obiektów tymczasowych: brodzika dla dzieci w obrysie drugiej z istniejących niecek basenowych, placu zabaw dla dzieci i zaplecza kontenerowego oraz trzech biegów schodów i powiązania z nimi brodzików do płukania stóp i stanowiska do natrysków.
W przyszłości gmina Ostrowiec Świętokrzyski zamierza rozbudować kąpielisko przez budowę dwóch zjeżdżalni wodnych z lądowiskiem w niecce basenowej i sztucznej rzeki wraz z dołączeniem ich do wyremontowanej w ramach modernizacji niecki basenu rekreacyjnego, budowę wiaty i budynku mieszczących zaplecze sanitarne, gastronomiczne i biurowe, budowę pergoli po zachodniej stronie nasypu, dokończenie remontu ogrodzenia terenu.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Tak będzie wyglądał otwarty basen Pływalni Rawszczyzna!

  • 18/06/2018 at 07:49
    Permalink

    A teraz pokażcie wizję z tego roku, 2018.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *