Weekend z dawnymi pojazdami?

W nadchodzący weekend nie tylko Ostrowcem Świętokrzyskim, ale i Ożarowem zawładną uczestnicy VII Świętokrzyskiego Karburatora.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych ?SINGIEL?.
– Do udziału w zlocie zapraszamy właścicieli oldtimerów, youngtimerów, których prezentacja nastąpiła jeszcze w latach 80-tych,90-tych oraz właścicieli zabytkowych rowerów, motocykli i motorowerów- zachęca Daria Zalewska, prezes ?SINGLA?. Organizatorzy pozostawili sobie możliwość warunkowego dopuszczenia do udziału pojazdów nowszych, ale do uczestnictwa w ?Karburatorze? zapraszają wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Atrakcji bowiem i w tym roku nie zabraknie.
Już w piątek 16 czerwca o godz.17 na Gutwinie, który po raz kolejny będzie bazą wypadową dla wszystkich uczestników imprezy, rozpocznie się ogólnodostępne przedsięwzięcie ?Nierówna walka wymaga wsparcia?, połączone z charytatywną zbiórką dla chorej Nikoli. Już na wstępie zaprezentuje się lubiany w naszym mieście zespół Master Team, około 18 na scenie pojawi się Ania Loranty, a następnie muszlą koncertową zawładną dje.
Drugi dzień, 17 czerwca br. dla zlotowiczów zainauguruje prezentacja pojazdów zabytkowych oraz rowerów na Rynku w Ostrowcu Św. w godz.10-11.30. Następnie około południa wystartuje rajd z Ostrowca do Ożarowa, aby około 13 zameldować się na miejscu na Dniach Ożarowa i uczestniczyć m.in. w zwiedzaniu Cementowni Ożarów.
Około godz.17 impreza znów przeniesie się na Gutwin, gdzie zaplanowano liczne konkursy i nagrody oraz wręczenie pucharów dla zlotowiczów w kilku kategoriach. O godz.19 winny wystartować koncerty, a w kolejności zagrają Azotox, Friedhof oraz gwiazda sobotniego wieczoru SEXBOMBA (na zdjęciu).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *