Mikrobus dla placówki w Małachowie, winda w ?Naszym Domu?

Na wniosek Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Świętokrzyski w Kielcach przyznał, w ramach programu wyrównywania różnic między regionami, dwóm naszym placówkom środki na realizację planowanych przez nie ? z myślą o niepełnosprawnych wychowankach – przedsięwzięć.
Stowarzyszenie Razem, które prowadzi Niepubliczną Placówkę Opiekuńczo ? Wychowawczą w Małachowie, otrzymało dotację w wysokości 68,1 tys. zł na zakup mikrobusa.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek, prowadzące Niepubliczną Placówkę Opiekuńczo ? Wychowawczą ?Nasz Dom? w Denkowie otrzymało dotację w wysokości 68,4 tys. zł na montaż windy. Podpisanie umów na realizację zadań spodziewane jest pod koniec sierpnia.
-Staramy się pomagać wszystkim środowiskom, naszym szkołom, placówkom niepublicznym. Robimy wszystko dla ludzi, dzieci, zwłaszcza tych niepełnosprawnych. Chcemy, żeby te planowane w obu placówkach przedsięwzięcia najlepiej i jak najdłużej służyły dzieciom ? podkreśla starosta ostrowiecki, Zbigniew Duda.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *