Przerwa technologiczna na Pływalni Rawszczyzna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. informuje, że w związku z planowaną przerwą technologiczną Pływalnia Rawszczyzna będzie nieczynna w dniach od 28 sierpnia do 10 września 2017 (włącznie).
Przerwa technologiczna na Pływalni Rawszczyzna tradycyjnie zostanie wykorzystana na przeprowadzenie remontów oraz konserwację urządzeń basenowych. Większość urządzeń basenowych w ciągu roku pracuje w trybie ciągłym, dlatego do wykonania w/w prac konieczne jest zatrzymanie wszystkich procesów. Przerwa technologiczna związana jest też przede wszystkim z wymianą wody we wszystkich obiegach basenowych.
Odświeżenie pomieszczeń oraz wymiana wody mają na celu stworzenie odpowiednich, higienicznych warunków korzystania z pływalni, a konserwacja urządzeń basenowych ma zagwarantować dodatkowo niezbędne bezpieczeństwo.
Przerwa technologiczna nie dotyczy Działu Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji, który będzie w tym okresie pracował zgodnie z harmonogramem, z jednym wyjątkiem ? 1 września będzie otwarty od godziny 14.
Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na Pływalnię Rawszczyzna już od 11 września.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *