Będzie KFC

AmRest Holdings SE, według niepotwierdzonych informacji, znalazł w Ostrowcu Świętokrzyskim lokalizację dla restauracji sieci KFC. Trwa proces wykupu działek. Z doniesień zbliżonych do inwestora wynika, że w naszym mieście miałby stanąć lokal typu ?drive thru?.
Po raz pierwszy o przymiarkach sieci KFC w Ostrowcu Świętokrzyskim pisaliśmy ponad rok temu, kiedy bardzo prawdopodobne było nabycie pod ten cel gruntów Spółdzielni Mieszkaniowej ?Krzemionki? w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Chrzanowskiego i Alei Jana Pawła II. Ostatecznie do transakcji nie doszło. Później po raz drugi marka KFC pojawiała się w związku rozbudową Galerii Ostrowiec i budową Galerii Łysica. Tymczasem najnowsze spekulacje mówią o całkiem innej lokalizacji.
Restauracje typu ?drive thru?, czyli takie, w których znajduje się specjalne okienko dla zmotoryzowanych, w którym złożą i odbiorą oni swoje zamówienie bez wychodzenia z samochodu, sieć lokalizuje na działkach o powierzchni ok. 2000 m kw. w obszarze, gdzie ruch samochodowy wynosi powyżej 250 samochodów w ciągu 10 min.
-Z zasady nie udzielamy danych na temat procesu poszukiwania nowych lokalizacji. Jeśli pojawią się informacje, którymi będziemy mogli się podzielić, z pewnością je przekażemy ?mówi Adrian Wnęk, koordynator ds. PR AmRest Holdings SE. AmRest Holdings SE prowadzi obecnie ponad 530 restauracji KFC w 9 krajach: Polsce, Niemczech, Czechach, na Węgrzech, w Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii i Rosji. Marka jest obecnie największą, najszybciej rozwijającą się i najbardziej popularną siecią szybkiej obsługi, specjalizującą się w potrawach z kurczaka.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Będzie KFC

 • 18/09/2017 at 11:54
  Permalink

  Obstawiam że będzie to na przelocie w stronę Rzeszowa.
  Nie zdziwię się gdyby to było obok stacji paliw Bliska.
  Pusty grunt sasiaduje vis a vis z dawnym budynkiem Ruchu na Żabiej a ruchliwą ulicą Zagłoby .

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *