Integracja w ?Chreptowiczu? (zdjęcia)

Na początku każdego roku szkolnego w naszych szkołach organizowane są otrzęsiny i ślubowania pierwszoklasistów.
Przykładem jest rajd najmłodszych ?Chreptusów?, który miał miejsce w miniony czwartek. Nowi uczniowie LO Nr II im. J.Chreptowicza wzięli udział w leśniczówce ?Zwierzyniec? na Gutwinie w integracyjnej imprezie plenerowej. Nie zabrakło śpiewu z gitarami, konkursów i zabaw zespołowych, które dostarczyły wszystkim uczestnikom dużo śmiechu i dobrego humoru. Imprezę poprowadzili drugoklasiści: Wiktoria Smikiel, Klaudia Fulara i Krzysztof Madej.
W konkurencjach sportowych i zręcznościowych zwyciężyli uczniowie klasy matematyczno- fizycznej, natomiast najlepsi w popisach muzycznych i wokalnych z autoprezentacją klasy okazali się uczniowie klasy biologiczno- chemiczno- matematycznej, wśród których prawdziwą furorę śpiewem z gitarowym akompaniamentem zrobiła Julia Rolak.
Zwieńczeniem plenerowej zabawy było wspólne pieczenie kiełbasek i niespodzianka dla wychowawców klas pierwszych: Małgorzaty Słowik, Małgorzaty Ordowskiej, Urszuli Heby i Ewy Studzieżby. Otrzymali oni pamiątkowe portrety wykonane przez swych podopiecznych. Wszyscy zajadali się pysznym ciastem własnoręcznie upieczonym przez pierwszoklasistkę, Igę Klepacz.
– Taka impreza dla najmłodszych ?Chreptusów? wpisuje się w tradycje naszego liceum- mówi dyrektor, Sławomir Miszczuk.- Każdego roku dbamy nie tylko o wysoki poziom nauczania, ale i o to, by nasza młodzież już od pierwszych dni w szkole poczuła panującą tu przyjazną atmosferę sprzyjającą  wszechstronnemu rozwojowi.

DSC_8939DSC_8941IMG_6552IMG_7100P1120707

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *