Trwa pożegnanie lata w powiecie ostrowieckim! Świetny koncert Mesajah! (zdjęcia, wideo)

Trwa na pożegnanie tegorocznego lata organizowany przez Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. i Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych ?Singiel? II Krzemienny Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Impreza, która na stałe weszła już do kalendarza wydarzeń, rozpoczęła się w sobotę poranną zbiórką na parkingu starostwa przy ulicy Iłżeckiej, skąd nastąpił start Rajdu Krzemiennego po atrakcyjnych miejscach powiatu ostrowieckiego. Przejazd nastąpił ulicami Iłżecką, Okólną, aleją 3 Maja, Żabią w kierunku Kunowa, a następnie do Nietuliska Dużego, gdzie uczestnicy Rajdu Krzemiennego odbyli postój połączony ze zwiedzaniem Ruiny XIX-wiecznej walcowni i blach grubych.  Stąd Rajd Krzemienny ruszył do Grzegorzowic, w których jego uczestnicy zwiedzili zabytkowy kościół.

Popołudniem uczestnicy zlotu i mieszkańcy naszego miasta na placu marketu E.Leclerc najpierw oglądali występ akrobaty rowerowego, Piotra Bielaka, a później muzyczny występ kabaretu Czwarta Fala. Po rozstrzygnięciu konkursów, odbył się bardzo dobrze przyjęty koncert gwiazdy, Mesajah.

Przypomnijmy, że w niedzielę, 24 września, o godz. 13, rozpocznie się Piknik Rodziny ? Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim. Na 14.00 zaplanowano wystawę pojazdów klubu Mercedesa&Mazdy MX5 oraz pokaz aut z salonu Fiata Top Auto Andruchów i Wspólnicy. Konkursy prowadzić będzie Szkoła Jazdy ?Rywal? Karola Lasoty. O godz. 15.30 ? podobnie jak w sobotę na parkingu przy markecie E.Leclerc – odbędzie się koncert Cleo, a o godz. 17 grupy Classic.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *