Tłumy na koncertach Cleo i Classic (zdjęcia)

W niedzielę, mieszkańcy powiatu bawili się na Pikniku Rodzinnym – Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim.
Rozpoczął go występ zespołu „Kunowianki”, po którym odbyła się wystawa pojazdów klubu Mercedesa&Mazdy MX5 oraz pokaz aut z salonu Fiata Top Auto Andruchów i Wspólnicy. Publiczności umilała czas Orkiestra Polowa Brygady Polskich Drużyn Strzeleckich. Liczne konkursy prowadziła Szkoła Jazdy „Rywal” Karola Lasoty.
Podobnie jak w sobotę, na parkingu przy markecie E.Leclerc nie zabrakło muzycznych atrakcji. Tłumy publiczności – mimo deszczu – bawiła Cleo, a później grupa Classic.

cleoZbigniew Duda, starosta ostrowiecki: -Serdecznie dziękuję mieszkańcom naszego powiatu za tak liczny udział w imprezach „Pożegnania Lata z Powiatem Ostrowieckim”. Mam nadzieję, że wspólnie przyczyniliśmy się do promocji powiatu, zarówno na trasie II Krzemiennego Zlotu Pojazdów Zabytkowych, jak i podczas zabawy na wspaniałych koncertach muzycznych. Już dziś wspólnie z Klubem „Singiel” zapraszam mieszkańców na przyszłoroczną edycję imprezy, podczas której również nie powinno zabraknąć niespodzianek i takich, jak w tym roku, wielu atrakcji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *