Konrad Gawlak Caruso 2017

Konrad Gawlak został najlepszym kierowcą 2017 r. w konkursie jazdy sprawnościowej ?Caruso Kierownicy?, organizowanym przez ostrowiecki oddział Automobilklubu Kieleckiego i redakcję ?Gazety Ostrowieckiej?.
Zwyciężył on pierwszą eliminację zawodów, a podczas niedzielnego przejazdu zajął drugie miejsce. W niedzielę triumfował Krzysztof Łyś, któremu na trudnej trasie udało się uzyskać rewelacyjny czas przejazdu poniżej jednej minuty. Ostatecznie w konkursie zajął drugie miejsce. Trzecie przypadło Tadeuszowi Łuckiemu.
-Już dawno nie pamiętam tak emocjonujących zawodów, na których starcie stanęło aż 25 kierowców. Słowa uznania należą się ostrowieckiej młodzieży, która deptała po piętach liderom: K.Chyżowskiemu, P.Jasztalowi, Ł.Wójcikowi i K.Gajewskiemu – podsumowuje Tadeusz Dąbrowski, prezes Oddziału Automobilklubu Kieleckiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Uczestnicy zawodów mogli też założyć tzw. alkogogle, które zademonstrowali przedstawiciele wojewódzkiej policji z Kielc.
Tradycyjnie już samochodu do konkursu użyczy Szkoła Jazdy ?AUTO SAW?. Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji imprezy Starostwu Powiatowemu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *