Nasi wyróżnieni na Gali Specjalnej Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych

W miniony piątek, w ORW ?Polanika? odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska, na której wybrano ?10 Liderów? – zawodników oraz 5 Liderów – trenerów Oddziału Regionalnego – Świętokrzyskie.
Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA”, który działa przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”, miał aż 5 szans na zdobycie nagrody, ponieważ nominowanych było 4 zawodników oraz 1 trener. Wyboru zawodników i trenerów dokonała kapituła składająca się z wiceprezesa ds. organizacji, wiceprezesa ds. finansów, wiceprezesa ds. sportu Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie oraz dyrektora regionalnego. Wybór nie był łatwy, ponieważ do tytułu Lider – zawodnik było zgłoszonych wielu bardzo dobrych zawodników, którzy reprezentowali Oddział Regionalny Świętokrzyskie zarówno na arenach regionalnych, jak i ogólnopolskich oraz na zawodach poza granicami naszego kraju.

gala_os_2017_63
Podczas oficjalnego ogłoszenia wyników  w „SZANSIE” aż trzy razy nastąpiła euforia. Marcin Dunal został wybrany na zawodnika lidera, a Remigiusz „Szczepan” Woźniak na lidera trenera. Nagrodę specjalną otrzymał Tomasz Taborski, który został doceniony za swój wkład pracy na rzecz Olimpiad Specjalnych jako administrator strony internetowej i konta na Facebooku Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Świętokrzyskie. Wyróżnienia otrzymali również pozostali nominowani z „SZANSY”, czyli Paweł Dunal i Paweł Menducki.

gala_os_2017_74
-Już same nominacje były wielkim sukcesem dla naszego Klubu ? podkreśla Robert Rogala, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej, działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA” – Nie ma co ukrywać i w tym momencie udawać skromnego, że nie liczyliśmy na jakieś trofea. Cieszymy się, że nagrody trafiły w ręce Marcina, Tomka i Remigiusza, uważam, że na nie zasłużyli swoim zaangażowaniem i codzienną postawą godną naśladowania. Jako kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej jestem dumny, ponieważ to są wymierne skutki terapii zajęciowej jaką sobie założyliśmy w naszej placówce.
Osoby zainteresowane relacją na żywo mogli na profilu Facebook Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie (@olimpiadyspecjalneswietokrzyskie) oglądać bezpośrednio galę, którą prowadzili właśnie nagrodzeni ostrowczanie.

gala_os_2017_62

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *