Porcelanowe inspiracje. Polskie Fabryki Porcelany ?Ćmielów? i ?Chodzież? rozbudowują salon firmowy

Porcelana z Ćmielowa sławi miasto już od ponad 227 lat.
Największe wytwórnie porcelany cienkościennej w Europie znane są z kunsztu ręcznego wykonania i dbałości o najmniejszy detal. W nowym ? rozbudowanym salonie firmowym ulokowanym w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki przy Ostrowieckiej 45 nabyć można porcelanowe wyroby niemalże ?prosto z linii produkcyjnej”.
Polskie Fabryki Porcelany ?Ćmielów? i ?Chodzież? już od czasów dwudziestolecia międzywojennego zrzeszały najwybitniejszych artystów m.in. Józefa Wysockiego, Wincentego Potackiego czy Bogdana Wendorfa, których nazwiska tworzą historię polskiego wzornictwa. Dzisiaj, współpracując z wybitnymi projektantami oferują luksusową porcelanę inspirowaną tradycją i niepowtarzalnym w światowej skali designem. Renoma ręcznie wykonywanych porcelanowych zastaw, figurek oraz galanterii została doceniona w najdalszych zakątkach naszego globu. Wszystko jednak zaczyna się tu, w Ćmielowie i to właśnie tutaj 16 listopada nastąpi oficjalne otwarcie, rozbudowanego i odświeżonego konceptu salonu Polskich Fabryk Porcelany. Z tej okazji skorzystać będzie można z 15% zniżki na cały asortyment. Zniżka nie obejmuje kolekcji ?Koneser? i nie łączy się z innymi rabatami.

image001
-W firmowym salonie przy Ostrowieckiej 45 można nie tylko nabyć historyczne porcelanowe wzory z Ćmielowa i Chodzieży oraz najnowsze projekty Ćmielów Design Studio, ale także zasięgnąć inspiracji, porozmawiać o polskim wzornictwie i skorzystać z rady doświadczonego specjalisty, który rozumie przyzwyczajenia i oczekiwania konsumentów. Wydzielona została także specjalna strefa ?outlet?, w której dostępny będzie asortyment w wyjątkowych promocyjnych cenach. Priorytetem, jest dla nas być coraz bliżej klientów. W naszych salonach chcemy twarzą w twarz spotykać się z ich oczekiwaniami i potrzebami – umożliwić im nie tylko zakupy, ale unikalne doświadczenie obcowania z dobrym, polskim designem. Mamy nadzieję, że w nowym punkcie będziemy spotykać się zarówno z gośćmi z całej Polski, którzy chcą poznać kultywowaną przez nas wzorniczą tradycję, jak również z tymi, którzy wychowali się w otoczeniu ćmielowskiej porcelany ? mówi Aleksandra Górska Kierownik działu Produktu i Marketingu.
Oprócz destynacji ćmielowskiej, Polskie Fabryki Porcelany posiadają swoje salony firmowe w Chodzieży, Łodzi, Lublinie, Warszawie i Krakowie. W każdym z nich można zobaczyć, i co najważniejsze dotknąć, produkty stanowiące cały przekrój asortymentu marki, skomponować wymarzoną, skrojoną na miarę kolekcję, zamówić poszczególne elementy czy zlecić wykonanie spersonalizowanej filiżanki z monogramem.
Polskie Fabryki Porcelany ?Ćmielów? i ?Chodzież? to największe wytwórnie porcelany cienkościennej w Europie. Na ich doświadczenie przekłada się 227 lat dbałości o najmniejszy detal oraz pasji tworzenia niepowtarzalnego wzornictwa. Współpracując z wybitnymi projektantami oferują luksusową porcelanę inspirowaną tradycją i niepowtarzalnym w światowej skali designem. Polskie Fabryki Porcelany ?Ćmielów? i ?Chodzież? skupiają w sobie trzy renomowane marki: ?Ćmielów?, ?Chodzież? oraz „Ćmielów Design Studio?. Renoma ręcznie wykonywanych porcelanowych zastaw, figurek oraz galanterii została doceniona w najdalszych zakątkach naszego globu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *