W Ostrowcu o aferze Amber Gold

W najbliższą sobotę, 2 grudnia, na zaproszenie posła Andrzeja Kryja, przyjedzie do Ostrowca poseł Jarosław Krajewski, członek sejmowej komisji ds. afery Amber Gold.
Będzie uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami z cyklu ?Porozmawiajmy o Polsce? na temat ?Państwo teoretyczne na przykładzie afery Amber Gold?.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej NSZZ ?Solidarność? przy alei Jana Pawła II 65e o godz. 15.30. Współorganizatorem spotkania jest ostrowiecki Klub ?Gazety Polskiej?.

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “W Ostrowcu o aferze Amber Gold

 • 27/11/2017 at 14:28
  Permalink

  A tak właściwie to jaki sens ma wieczne grzebanie w dawnych sprawach kryminalnych przez obecnie rządzącą ekipę ? Co nam,Ostrowczanom, przyniesie takie populistyczne znęcanie się nad oczywistymi sprawami.Przecież to obowiązek wymiaru sprawiedliwości.No chyba że ktoś uwielbia okazywać publicznie swoje ciągotki sądzenia innych a jeśli już ,to trzeba samemu nie mieć nic na sumieniu.
  Parlamentarzyści powinni myśleć i działać na rzecz przyszłości kraju a nie wyłącznie patrzeć wstecz.

  Reply
 • 27/11/2017 at 17:38
  Permalink

  Brawo! Zapowiada się kolejne świetne spotkanie. Gdyby nie takie zaproszenia posła Kryja, nikt sam z siebie do Ostrowca by nie zajrzał, a na pewno jest wiele osób zainteresowanych tego typu ważnymi dla Polski i Polaków sprawami i możliwością porozmawiania z politykami znanymi z mediów. No chyba, że dla kogoś ważniejszy jest ?marsz faszystów?, a afera Amber Gold przy tym ?marszu faszystów? to pikuś…

  Reply
 • 27/11/2017 at 21:50
  Permalink

  A co kogo Ostrowcu obchodzi Amber Gold? Co innego SKOKi. I skala przekrętów większa, no i działają lokalnie. Jeszcze działają.

  Reply
  • 28/11/2017 at 19:08
   Permalink

   no co ty ? SKOK-i są nietykalne bo wiadomo która partia polityczna ma je w swej opiece

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *