Przebojowe spektakle na deskach Etiudy

Dwa przebojowe spektakle z gwiazdorską obsadą proponuje na początek 2018 roku Miejskie Centrum Kultury.
spektakl-pikantniJuż 22 stycznia o godz.17 w ?Etiudzie? zobaczymy ?Pikantnych? z Barbarą Kurdej- Szatan, Anną Muchą, Mikołajem Roznerskim i Michałem Ziembickim. Zaś 5 lutego br. o godz.17 spektakl ?Atrakcyjny pozna panią?? z takimi aktorami, jak: Mikołaj Roznerski, Sylwester Maciejewski, Lech Dyblik, Adriana Kalska, Klaudia Kuchtyk, czy Elżbieta Jarosik. Bilety w cenie 90 i 70 zł można już dziś rezerwować pod telefonem 781 804 070.
?Pikantni? to komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę.
Atrakcyjny_plakat_v2Z kolei ?Atrakcyjny pozna panią…? to komedia, która powstała w 2000 roku, stając się prawdziwym hitem teatralnym. Blisko 1000 prezentacji w Polsce i za granicą, komedia ta była także pierwowzorem popularnego fi lmu o tym samym tytule. ?Atrakcyjny..? powraca teraz na scenę w nowej odsłonie i gwiazdorskiej obsadzie. Jeszcze niedawno bez specjalnego skrępowania używano określeń ?stara panna? czy ?stary kawaler?. Dziś, w dobie poprawności, te same osoby nazywamy singlami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *