VIII Świąteczno ? Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Na przełomie roku Hala Sportowo ? Widowiskowa ponownie będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz ósmy zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego.
Pierwsi do rywalizacji staną najmłodsi. W dniach 28-29 grudnia w sali fitness ostrowieckiej hali rozegrany zostanie Świąteczno ? Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozgrywki prowadzone będą osobno dla dziewcząt i chłopców.
Zgłoszenia należy składać do 27 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój  2.39)  lub pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.
VIII Świąteczno ? Noworoczny Indywidualny i Deblowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w kategorii Open rozegrany zostanie 30 grudnia na głównej arenie ostrowieckiej hali. Podobnie jak przed rokiem rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie Open. Rozgrywki deblowe odbędą się bezpośrednio po zakończeniu turnieju indywidualnego.
Zgłoszenia można składać do 29 grudnia do godz. 12.00 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój  2.39)  lub pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *