Nowy Rok powitany!

Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego hucznie powitali Nowy Rok. Tradycyjnie już największa impreza sylwestrowa odbyła się na Rynku, ale równie tłoczno było lokalach, czy restauracjach.
Imprezę na ostrowieckim Rynku organizowaną przez Miejskie Centrum Kultury rozpoczął niezawodny Trey Vinter serwując mieszkankę tanecznych hitów. Później sceną bezsprzecznie zawładnęli wokaliści z legendarnej grupy ?VOX?. Zabrzmiały ich największe przeboje ze ?Szczęśliwej drogi już czas?, ?Rycz mała rycz?, czy ?Bananowym songiem? na czele.
Przed północą noworoczne życzenia złożyli licznie zgromadzonym mieszkańcom prezydent Jarosław Gorczyński i przewodnicząca Rady Miasta,  Irena Renduda- Dudek.
? Szczęścia, pomyślności, radości, miłości, mądrości i optymizmu. Życzę Państwu i naszym Gościom wszystkiego najlepszego na 2018 rok- powiedział prezydent Jarosław Górczyński.
? Sukcesów, zdrowia, szczęścia ? mówiła przewodnicząca Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Irena Renduda- Dudek. W związku z tym, że jest to rok wyborczy, życzę także Państwu dobrego wyboru.
Równie świetna atmosfera panowała w licznych lokalach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, a także w okolicy. W ?Willi Imperium? oraz hotelu ?Red?, które odwiedziliśmy, zabawa była przednia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *