Kto kandydatem PiS na prezydenta Ostrowca?

Poseł Andrzej Kryj na konferencji prasowej powiedział, że zamierza brać aktywny udział w jesiennych wyborach samorządowych, ale tylko i wyłącznie, jako parlamentarzysta wspierający kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.  W ten sposób odniósł się do krążących informacji, jakoby to on miał być tym kandydatem.
-Jako członek PiS mam swojego kandydata na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego ? mówi poseł Andrzej Kryj. ?Tym kandydatem jest Zbigniew Duda ? starosta ostrowiecki i szef struktur PiS w naszym mieście. Tak, jak do tej pory wspierałem jego działania, to będę aktywnie wspierał go w kampanii wyborczej na urząd prezydenta Ostrowca, oczywiście jeśli w tych wyborach będzie brał udział. Zresztą, będę wspierał każdego kandydata zgłoszonego na ten urząd przez PiS. Taki jest mój obowiązek, jako członka partii.
Poseł Andrzej Kryj na pytanie, czy PiS wcześniej ogłosi nazwisko kandydata na prezydenta Ostrowca i rozpocznie wcześniej kampanię wyborczą, odpowiedział że kampania wyborcza trwa cały czas, od pierwszego dnia po ostatnich wyborach.
?Myślę, że każdy kto zamierza wystartować w wyborach od dawna czyni tak, aby być pozytywnie odbieranym ? mówi poseł. ?Obecnie, zgodnie z zasadami, które zostały określone przez władze PiS, funkcjonuje zespół samorządowy przygotowujący program partii dla województwa świętokrzyskiego i poszczególnych okręgów wyborczych do powiatów i gmin. Także władze wojewódzkie PiS analizują nazwiska potencjalnych kandydatów, którzy mogą brać udział w wyborach. Jednak teraz, oficjalnie, o jakichś kandydaturach nie ma mowy.

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “Kto kandydatem PiS na prezydenta Ostrowca?

 • 23/01/2018 at 09:05
  Permalink

  …ech żeby ten poseł tak żarliwie wspierał mieszkańców Ostrowca w Sejmie – a tu wspiera wyłącznie to co partia nakazuje…

  Reply
 • 24/01/2018 at 10:02
  Permalink

  Panie Kryj, może więcej konstruktywnych działań dla miasta, a nie podlizywać się partii, w tym jego maleńkości Kaczyńskiemu? Afiszowanie się przy okazji spektakularnego otwarcia 5 metrów chodnika jest mierne! Nie zapisze się Pan złotymi zgłoskami w historii Ostrowca, oj nie…

  Reply
 • 06/02/2018 at 15:14
  Permalink

  Panie pośle – DO ROBOTY! Koniec lansu Pana i starosty Dudy. Ostrowczanie patrzą i w wyborach ocenią rzetelną pracę.

  Reply
 • 01/09/2023 at 15:22
  Permalink

  Ponowie Kryj i Duda to parlamentarzyści gminni ,dla Ostrowca nic nie zrobili.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *