Podziękowania i gratulacje dla ostrowieckich hutników

W sali kinowej Etiudy, odbyło się roczne podsumowanie działalności Celsy Huta Ostrowiec.
Dyrekcja  największego przedsiębiorstwa w województwie świętokrzyskim nagrodziła najlepszych pracowników, przedstawiła ubiegłoroczne osiągnięcia i plany na bieżący rok. W spotkaniu wziął udział starosta ostrowiecki, Zbigniew Duda.
-Proszę przyjąć wyrazy uznania dla całego środowiska pracowników branży hutniczej w naszym regionie ? zwrócił się starosta do zebranych. -W naszym kraju tradycje hutnicze sięgają odległych wieków. Na Ziemi Ostrowieckiej tradycje te są szczególnie widoczne i głęboko zakorzenione. Powiat ostrowiecki trwale związany i kojarzony jest z przemysłem hutniczym, a huta to od wielu lat jeden z głównych i największych pracodawców na tym terenie. Starosta podkreślił, że roczne podsumowanie to doskonała okazja do podziękowań za dobrą pracę.
-Kierujemy je nie tylko do kadry zarządzającej, ale do wszystkich pracowników zakładu, niezależnie od zajmowanego stanowiska ? mówił starosta Zbigniew Duda. -To dzięki waszej codziennej pracy możemy mówić, że huta jest wizytówką regionu.
Jestem wdzięczny za waszą ciężką pracę, która wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji, ale także prawdziwego hartu ducha i siły. Życzę państwu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Niech święty Florian, patron hutników, czuwa nad waszą niełatwą i odpowiedzialną pracą.
W opinii starosty, hutnicy ostrowieccy w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego Polski i umacniania naszej pozycji wśród światowych potentatów metalurgicznych. Z ich doświadczenia korzystają na co dzień uczniowie Zespołu Szkół Nr 3, popularnego THM, w którym prowadzone są klasy pod patronatem Celsy Huta Ostrowiec.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *