Wyjątkowy koncert w „Etiudzie”. Pomagamy Olesiowi Paterowi

W poniedziałek 5 marca br. o godz. 18 w ?Etiudzie? odbędzie się wyjątkowy koncert i licytacja na rzecz 5 – letniego Olesia Patera.
Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, ale nie tylko, na to wydarzenie. Bilety cegiełki w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MCK, w biurze podróży Voyager (Galeria Ostrowiec ul. Mickiewicza), punkcie obsługi klienta ?E.Leclerc?, w naszej redakcji oraz przed samym koncertem w ?Etiudzie?.

plakat oles-1
Do udziału w koncercie organizatorzy zaprosili artystów z Lwowa: skrzypka Oleksandra Bozhyka oraz tenora z kwartetu Leo Voci – Nazara Tatsyshyna oraz chór Cantate Domino pod dyrekcją Andrzeja Budzińskiego. Podczas koncertu zaplanowano też licytacje, bowiem cel jest tutaj najważniejszy- wszelkie środki trafią na rzecz Olesia Patera. To pięciolatek z Lwowa, który urodził się z rzadką chorobą mózgu. W minionym roku przeszedł udar mózgu, co spowodowało niedowład jednej rączki i
nóżki. Po rehabilitacji udało się przywrócić chodzenie, ale lekarze podjęli decyzję o poddaniu dziecka operacji ratującej jego zdrowie i życie. Został zakwalifikowany do operacji na mózgu w klinice dziecięcej w Szwajcarii, ale koszt jej wynosi 130.000 dolarów. Rodzice chłopca zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli i wrażliwego serca z prośbą o pomoc w ratowaniu życia ich syna.
Ostrowiecki koncert, któremu patronuje nasza redakcja to jeden ze sposobów, aby zebrać, potrzebne środki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *